Masis kasa, kendine has bir kilit sistemi olan özel bir kasadır. Kasanın anahtarı da özel olduğu için anahtarı dışında başka bir materyalle açılması mümkün değildir. Bu nedenle masis marka çelik kasanız varsa çilingir haricindeki birine kasa açma işini vermeyin. Masis kasa yetkili servisleri kasa açma konusunda kasa sahiplerine çok uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır.

Masis kasa kilit mekanizmasını açmak için özel anahtarın bir benzeri ve eşi bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı masis marka kasalar ile ilgili yaptıracağınız işlemlerde mutlaka masis kasa yetkili servisi ile irtibata geçmelisiniz. Kasa için özel olarak üretilen kilit sistemi ve anahtarlar sizin isteğiniz dışında birinin kasayı açmasını engellemek için üretilmiştir. Adeta kişiye özel olarak tasarlanmış gibi olan masis çelik kasa kilit sistemleri konunun uzmanı olan çilingirler tarafından bile çok zor açılmaktadır. Masis marka kasalar için taşıma, montaj, şifre değişimi, anahtar kopyalanması, kasa tamiri gibi konularda masis kasa yetkili servisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Değer verdiklerinizin gerektiği gibi korunması için masis çelik kasalardan vazgeçmeyin.

Masis kasa kilit mekanizmaları, kasanın üst kaplama malzemesi, güvenli şifreleme ortamı, bulunduğu yere sabitleme imkanı ile değerli eşyalarınız için güvenli bir alan oluşturur. Masis çelik kasaları istediğiniz başka bir alana monte etmek veya başka bir yere nakletmek için yetkili servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Masis kasa ile değerli eşyalarınız güvende olur.