Apartman kapıları genel güvenliğin sağlanması hususunda çok önemli bir yer tutar. Bina güvenliğinin ilk aşamasını oluşturan bina giriş kapısının istem dışı kapanmasını sağlayan kapı kapatıcısı, kapı yayı, kapı hidroliği gibi aletler size çok yardımcı olacaktır. Apartman kapısının kendiliğinden kapanmasını sağlayan bu aletler sayesinde istenmeyen kişilerin bina içine girmeleri engellenmiş olur.

Apartman kapıları için güvenlik çözümleri sunan kapı yayı, kapı hidroliği gibi kapı kapatıcıları bina giriş kapılarında kullanabilirsiniz. Ofis ve işyerlerinde de kullanılan bu tür kapı kapatıcılarını firmamızda bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan kapı kapatıcısını istediğiniz boy ve ebatta firmamızdan temin edebilirsiniz. Birçok marka adı altında üretilen kapı kapatıcılarının sizin kapınıza uygun olanını yerinde monte edip ardından teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bina ve işyeri giriş kapısının kapı yayı, hidroliği ve kapı kapatıcısı tarafından kapatılması sayesinde sizin istemediğiniz kişilerin bina ve işyeri içine girmeleri engellenmiş olur. Bina ve işyerlerinin genel güvenliği için kullanılması gereken kapı kapatıcılarını kullanmayı ihmal etmeyin. Apartman ve işyerlerinin giriş kapılarının kapalı kalması, içeri giren kişinin ardından kapanması için kapı kapatıcıları kullanın.

Apartman kapıları için üretilen kapı yayları kapının kendiliğinden kapanmasını sağlayan önemli bir alettir. İçinde hidrolik bulunan modelleri de bulunan kapı kapatıcıları ile ilgili olarak teknik servis hizmeti de firmamızca verilmektedir. Bozulan kapı kapatıcılarını değiştirmek veya tamir etmek istediğinizde firmamızın uzman personeli ile verdiği hizmetten yararlanabilirsiniz.